Компанія «Альфа-тен» пост труб електронагрівачів (ТЕНiв) в Україні

Металеві фланці та колби для бойлера

Колба - це герметично закрита трубка з кріпильним штуцером. занурена у воду. Фланець знаходиться внизу бойлера. Він притискає тен до корпусу бака. Пропонуємо фланці з нержавіючої сталі. Він більш витривалий і тримає довго і впевнено. Величезний вибір якісних товарів. Зручна оплата. Кращі ціни.

фланець 4 болти для водонагрівачів.Приєднувальний фланець з 4-ма отворами під болти для тінів водонагрівачів. Фланцеві з'єднання мають круглу форму.оскільки вона найбільш надійна і проста у виконанні.Фланцеві з'єднання протистоять тиску температури.. Відрізняються міцністю і надійністю...
150 грн.
фланець 5 болтів для водонагрівачів.Приєднувальний фланець з 5-ма отворами під болти для тінів водонагрівачів. Фланцеві з'єднання мають круглу форму.оскільки вона найбільш надійна і проста у виконанні.Фланцеві з'єднання протистоять тиску температури.. Відрізняються міцністю і надійністю. Зав..
150 грн.
Металевий фланець 6 болтів..
150 грн.
150 грн.
150 грн.
Колба для бойлера Атлантик.Фланець колби під сухий стіатітовий тен...
900 грн.
Колба мала на Атлантик..
800 грн.
Хіт
Фланець (колба) для бойлера ELECTROLUX Україна
Фланець для бойлера ELECTROLUX Діаметр 165мм . Під сухі тени. Трубки із нержавіючої сталі; висота 440мм . Платформа металева емальована. Для водонагрівачів ELECTROLUX, TERMAL Виробництво: Україна..
650 грн.
Хіт
Фланець (колба) для бойлера GORENJA Україна
Фланець для бойлера GORENJA . Діаметр 165мм . Під сухі тени. Трубки із нержавіючої сталі; висота 440мм . Платформа металева емальована. Для водонагрівачів GORENJA Виробництво: Україна..
600 грн.
Фланець із гумовою прокладкою MTS овальний. Застосування: Ariston, Regent, Delongy Виробництво Україна..
200 грн.
Фланець з прокладкою для водонагрівачів SOLLY. Можлива установка на водонагрівачі. Арістон...
300 грн.
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
+4915733514871
Viber
alfaten1313@gmail.com
Модули для Opencart